Egos yeni jöleleri ile türü ne olursa erkekleri saçlarını her an her yerde dilediğince kullanmaya ve oyunu değiştirmeye davet ediyor. Egos’un yenilenen ultra güçlü, ıslak sert ve krem jöleleri içerdiği B3 ve B5 vitaminleri ile saçı besliyor, şeklini gün boyu bozulmadan koruyor ve yağlanma, yapışma gibi olumsuz etkileri tamamen ortadan kaldırıyor.

Yenilenen Egos ile oyunu değiştir
14.01.2020

Saçlarımız en önemli aksesuarlarımız ve tüm gün görünümümüzü de keyfimizi de direkt etkileyen unsurlardan biri. Saçlarımıza istediğimiz şekli vermek ya da şeklini korumak için imdadımıza yetişen saç jölesi, Egos’la yepyeni bir boyut kazanıyor. Egos’un erkeklere özel geliştirdiği yeni ultra güçlü, ıslak sert ve krem jöleleri özel formülüyle saçları besliyor, nemlendiriyor ve gün boyu kalıcı etkisiyle erkekleri sık sık saçlarıyla uğraşma derdinden kurtarıyor.

Tüm gün bozulmayan, bakımlı saçlar

Egos ultra güçlü jöle, güçlü tutuşuyla verilen şekli uzun süre bozulmadan koruyor. Saçınıza ıslak bir görünüm kazandırırken güçlü bir şekilde sabitleyen Egos ıslak sert jöle ise saçlarınızı kalıcı ve uzun süreli olarak şekillendirmenize yardımcı oluyor. Egos krem jöle ise kremsi dokusuyla saçlarınızı yumuşacık yaparak doğallığı ön plana çıkarıyor. Egos’un yeni ultra güçlü, ıslak sert ve krem jöleleri özel formülüyle yapışma ve yağlanma hissi yaratmıyor, kepek ve kaşıntı yapmıyor.