Yaşam alanlarına sıcaklık, estetik ve romantizm katan şömineler, Cosentino’nun ultra kompakt yüzey markası Dekton’un tasarım ödüllü Trilium rengiyle eşsiz bir havaya bürünüyor. Volkanik kayalardan esinlenilerek tasarlanan Trilium, siyah - gri ağırlıklı tonları ve paslanmış metal görünümüyle taşın etkileyici dönüşümünü gözler önüne seriyor.

Volkanik kayaların ikonik görünümü şömine estetiğiyle buluşuyor
07.01.2020

İster bir dağ evinde, ister şehrin tam merkezinde; şömineler yaşam alanının nerede olduğundan bağımsız bir şekilde, bulundukları mekana sıcaklık, estetik ve romantizm katıyor. Şöminenin çevresine yapılan özel yüzey uygulamalar ise bu etkiyi katbekat artırıyor. Şömine ateşinin etkisini artıran tasarım Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton’un Trilium rengi, estetik ve performansın kusursuz birleşimini sunuyor. Volkanik kayalardan esinlenilen ve çok sayıda tasarım ödülünün sahibi olan Trilium’un siyah ve gri tonları, şömine ateşinin etkileyici görünümünü ortaya çıkarıyor. Yüzeyin paslanmış metal görünümü ise taşın ikonik dönüşümünü yansıtıyor.

Leke ve çiziklere karşı üstün direnç

Sürdürülebilir üretim yöntemleriyle yüzde 60a kadar geri dönüşümlü malzemelerden üretilen Dekton Trilium hem iç hem de dış mekanlarda uygulanabiliyor. UV ışınlarına, çiziklere, lekelere ve termal şoklara karşı üstün direnç gösteren yüzey her türlü doğa koşulunda eşsiz görünümünü koruyor.