Kışın kendini iyiden iyiye hissettirmeye başlamasıyla hem içimizi hem de dışımızı sıcak tutma ihtiyacımız da arttı. Ev moduna geçtiğimiz şu sıralarda Tchibo’nun sıcacık tutacak fonksiyonel ürünleri ile sıcaklığın keyfini çıkarabilir, kendinizi şımartabilirsiniz.

Tchibo’dan kışın içinizi ısıtacak öneriler
09.01.2020

Soğuk bir günün ardından yapılacak en güzel aktivitelerden biri de evin rahatlığına ve sıcaklığına koşmaktır. Yoğun tempo ve hava koşullarıyla mücadelenin ardından hem içinizi hem de dışınızı ısıtarak biraz rahatlamak isterseniz, Tchibo’nun sıcacık ve yumuşak ürünleri tam size göre…

Ayaklar hep sıcacık

Terlik gibi giyebileceğiniz Ayak Bölmeli Peluş Sıcak Su Torbası, yumuşacık peluş dokusuyla içinizi ısıtacak. 1,8 litreye kadar sıcak su ile doldurduğunuzda ayaklarınızı alttan saran sıcaklığa kendinizi bırakarak, rahatlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Tchibo’nun içinizi ısıtacak önerilerinden biri de Elektrikli Isıtıcı Sırt Yastığı. Sırtınızı ve belinizi kaplayan ve arkadan bakıldığında yelek gibi görünen bu yastık, ayarlanabilir 4 ısı kademesine sahip. Aşırı ısınmaya karşı korumalı olan ve 90 dakika sonra otomatik olarak kapanan sırt yastığı, uzunluğu ayarlanabilen bel kemeriyle de sıcaklığı istediğiniz bölgeye yönlendirmenize yardımcı oluyor.

Isıtıcı Dolgulu Ev Çorabı ise yerleştirilebilir küçük ısı yastıkları ile ayaklarınızı ısıtırken sevimli görünümüyle de gülümsetiyor.