Isıyı uzun süre muhafaza eden kolza tohumu dolgulu yastığı ve yumuşak pelüş kılıfı ile Tchibo’nun Isıtıcılı Kutup Ayısı’nı elinizin altından ayırmak istemeyeceksiniz.

 

Sıcacık ve yumuşacık bir sarılma arkadaşı: Isıtıcılı Kutup Ayısı
11.01.2020

Çocuklar için yumuşacık hayvan figürlü oyuncaklar hem oyun oynamak hem de uyurken yatağını paylaşmak için mükemmel bir arkadaştır. Ancak Tchibo’nun Isıtıcılı Kutup Ayısı çocuklarla ebeveynleri arasında paylaşılamayacak özelliklere sahip.
 

Hem çocuklara hem yetişkinlere

Sıcaklığı uzun süre muhafaza etme özelliğiyle dikkat çeken kolza tohumlarıyla dolu yastığıfırında bir süre ısıttıktan sonra yumuşacık peluştan kılıfına koyduğunuzda Isıtıcılı Kutup Ayınız da sizi ısıtmaya hazır olacak. Hem yumuşaklığı hem de sıcak su torbası gibi sıcaklık veren yastığıyla çocukların da yetişkinlerin de sarılmadan duramayacağı Isıtıcılı Kutup Ayısı, yastığını soğuttuğunuzda soğuk uygulama için de kullanılabiliyor. Tchibo’nun sarılmaya doyamayacağınız Isıtıcılı Kutup Ayısı www.tchibo.com.tr internet mağazasında, Tchibo mağazalarında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında kullanıcılarıyla buluşuyor.